Velkoobchod info

INFORMACE JSOU POUZE PRO STAVAJÍCÍ A NOVÉ PARTNERY / VELKOODBĚRATELE

Odebíráte li již zboží nebo máte zájem státe se odběratelem, prvním důležitým
krokem je REGISTRACE, kde zaškrkněte políčko "Velkoobchod". Poté vyčkejte na
schválení účtu nebo Vás budeme kontaktovat telefonicky.
 
Vážení velkoodběratelé,
představujeme Vám nový HD Art shop s obrazy, prostřednictvím kterého můžete realizovat své objednávky. Objednávku Vám zašleme nebo při rozvozu objednané zboží přivezeme. Objednávky jsou závazné !
Pro nové velkoodběratele je první minimální odběr 3.000,- Kč bez DPH.
Objednávky jsou placené dobírkou a při splnění min. odběru není účtováno poštovné.

Tento eshop můžete také využít, jako nabídkový katalog pro své zákazníky, kteří si mohou vybrat svůj obraz a nechat si ho doručit k Vám do prodejny. Jedná se především o produkty, které nejsou zařazeny pro vekoobchod a tedy je nevidíte po Vašem přihlášení. Na tyto objednávky doporučujeme od zákazníků vzít zálohu na jimi objednané zboží nebo požadovat složení celkové částky vč. poštovného, které je u těchto inviduálních objednávek za obrazy účtováno. Až poté bude tato objednávka firmou HD Art realizována. Informaci o objednávce a částce Vám zašleme mailem nebo telefonicky. Objednávky jsou závazné. Odměnou za Vaše
doporučení je finanční provize, našim smyslem je, aby Váš zákazník zůstal Vaším zákazníkem. Zákazník dostává stejnou cenu, jaká je uvedena na webu pro maloodběratele a Vy jako partner HD Art získáváte produkt za nižší cenu.

KATALOGY KE STAŽENÍ PRO VELKOODBĚRATELE - Ceník k vyžádání velkoobchod@hdart.cz